Rolovací vrataRolovací garážová vrata lze namontovat jak v novostavbách, tak i v budovách již postavených. Jejich podstatnou výhodou je úspora místa. Jsou ideálním řešením tam, kde je krátký vjezd do garáže, nebo kde výjezd ústí přímo na silnici. Zvednutý pancíř nezakrývá výhled do ulice, čímž výrazně zvyšuje při výjezdu z garáže bezpečnost řidiče i kolemjdoucích chodců.

Rolovací garážová vrata jsou v každém ohledu spolehlivá. Pancíř, vyrobený z lamely PA 77 je odolný proti mechanickému tlaku a pevné vodící lišty zabraňují jeho vytržení. Mezi standartní bezpečnostní prvky patří také zajištění proti násilnému zvednutí pancíře.

Elektromagnetická brzda motoru, který pohání vrata v kombinaci s blokovacími držáky zmaří veškeré pokusy o násilné otevření vrat.

Nezapomínáme také na bezpečnost při obsluze vrat. Použitím infrazávory, eliminujeme riziko úrazu, nebo poškození vozidla. V okamžiku, kdy se v zorném poli fotobuňky objeví jakákoliv překážka, je pohyb vrat okamžitě zastaven.

Problémem není, ani náhlý výpadek elektrického proudu. V takovém případě lze vrata otevřít, nebo zavřít pomocí nouzové kliky.

Pohodlnou manipulaci s vraty Vám umožní použití elektrických pohonů. Díky dálkovému ovládání můžete otvírat a zavírat vrata, nebo Zapnout osvětlení v garáži / dodatečná verze /, aniž byste museli vystoupit z auta.

Barevné provedení hliníkových lamel :

Aktuální ceník včetně akčních sezonních nabídek Vám rádi zašleme. Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.