Sekční vrataSekční vrata jsou vyrobena z tepelně izolovaných sekcí. Moderní vzhled lamelových vrat se hodí k jakémukoliv typu domu a zdiva. Snadná údržba a spolehlivý provoz jsou dalšími z mnoha výhod tohoto výrobku. Lamelová vrata vyniknou jasnými liniemi a přesnými rozestupy lamel. Standardně jsou dodávána v bílé barvě s možností použití široké škály barev dle RAL a dále v exkluzivním provedení imitací tmavého a světlého dřeva.

Jako všechny typy našich výrobky, nabízejí i lamelová vrata vysokou ochranu proti vloupání. Barvu garážových vrat lze přizpůsobit odstínům okenních rámů, omítce domu nebo Vaší fantazii.
Spolu s volbou libovolného odstínu barev dle palety RAL dodáte vratům i domu originální vzhled. Barvu garážových vrat lze přizpůsobit odstínům okenních rámů, omítce domu nebo Vaší fantazii. Spolu s volbou libovolného odstínu barev dle palety RAL dodáte vratům i domu originální vzhled.

Pokud si i tak nevyberete, nabízíme Vám exkluzivní povrchové provedení v imitaci tmavého a světlého dubu.

K nadstandardnímu vybavení garážových vrat patří široká nabídka prosklení, odvětrání a dalších doplňků, které splní i nejnáročnější požadavky zákazníka a zohlední specifika každé zakázky.

Přednosti systému:
– estetický a kultivovaný vzhled
- změna uspořádání je otázkou sekund
- variabilita a praktičnost
- dlouhá životnost a odolnost
- snadná údržba
- řešení za nejlepší cenu na trhu
- vyrobeno z recyklovatelných materiálů
- konec problému s nehezkým zdivem


Aktuální ceník včetně akčních sezonních nabídek Vám rádi zašleme. Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.